کودکی که با انداختن کاشی الوند پرسلان روی سرش جان باخت

بر خلاف کف‌های ارتجاعی، کاشی الوند پرسلان و سرامیک‌های سخت را نمی‌توان با استفاده از لایه‌های زیرین نرم کرد. این بدان معنی است که این مواد ممکن است برای محیط هایی که افراد مجبور به ایستادن طولانی مدت هستند مناسب نباشند.

سختی در آشپزخانه‌ها نیز می‌تواند یک مشکل باشد، جایی که یک ظرف افتاده به احتمال زیاد روی سطح سخت می‌شکند. در نهایت، سختی کاشی و سرامیک ممکن است در اتاق هایی که توسط افراد مستعد سقوط مانند کودکان کوچک یا ساکنان مسن استفاده می شود، مشکل ساز باشد.

البته می‌توان سختی سرامیک را با استفاده از فرش‌های پرتابی یا فرش‌های منطقه‌ای در مکان‌های استراتژیک که افراد تمایل دارند برای مدت طولانی بایستند، جبران کرد، مانند مناطق کار آشپزخانه. در حالی که برخی از کاشی‌ها گرما را نسبتاً خوب نگه می‌دارند، همه کاشی‌ها در هوای سرد سرد می‌شوند، که می‌تواند در اول صبح به انگشتان پا شوک وارد کند یا واقعیتی ناخوشایند روی پاهای برهنه در حمام باشد.

تنها راه مقابله با کاشی سرد، گرمای داخل کف است، یا تشک های الکتریکی زیر کاشی یا گرمایش تابشی در زیر یا زیر کف. به معنای واقعی کلمه صدها برند کاشی و سرامیک در دسترس است، اما تعداد نسبتاً کمی از تولید کنندگان وجود دارد. این به این دلیل است که تولید کنندگان منفرد اغلب مارک های بسیاری را به بازار عرضه می کنند.

آنها ممکن است مارک های اختصاصی برای زنجیره های خرده فروشی خاص ایجاد کنند و در عین حال مارک های عمومی خود را نیز بازاریابی کنند. تولید کنندگان عمده کاشی در ایالات متحده عبارتند از: آرمسترانگ یکی از بزرگترین طیف کاشی های سرامیکی و چینی را ارائه می دهد که تقریباً هر بودجه ای را پوشش می دهد.

دالتیل محصولات بسیاری را ارائه می دهد که بازتولید قانع کننده ای از سنگ طبیعی هستند، با قیمت بسیار پایین تر. کاشی و سرامیک موهاوک طیف گسترده ای از محصولات را برای کاربردهای مسکونی و تجاری ارائه می دهد. Marazzi Tile یک تولید کننده کاشی ممتاز است که طیف قابل توجهی از کاشی های سطح بالا را در همه دسته ها ارائه می دهد.